SATILIK VİLLA

 
Büyük görmek için tıklayınız

 
 

 

         

         Evimiz Dikili şehir merkezine 2700m; denize ve kilometrelerce uzanan plaja sadece 200 metre, terminale ise 3 km uzaklıktadır. Evimizde 6 oda ,bitişik salon mutfak ,3 banyo ve tuvalet vardır.Birincikat zemin mermer ,yatak odaları ise laminant parke kaplıdır.Pencere ve dış kapılar maun renkte pvc olup içkapılar çam doğramadır.Tüm pencere ve dış kapılara güvenlik için perforje demir yapılmıştır.Tuvaletlerde gömme rezervuar asma klozet döşelidir.Zemin katta önde 35, arkada 18 m2 üstü örtülü teras,çatı katında 20 m2 açık teras vardır.Toplam kapalı kullanma alanı 155 m2dir.Binada hidrofor mevcut olup yazın su sorunu yaşanmamaktadır.Binamızın 4 tarafı bahçe olup, 24 saat 4 güvenlik kamerası ile kayıt altındadır.Evimiz Dikili merkez,Uğur Mumcu Caddesi No: 183 numarada ana cadde üstündedir.

   Limanı ile yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı olan Dikili, öne çıkan tatil beldeleri arasında yer almaktadır. Dikili, temiz plajları, denizi ve havası, uzun sahili, botanik bahçesi, gün batımı güzelliği, sakinliği, termal kaynakları zenginliği ile tatilinizi doyasıya yaşayacağınız bir yerdir

Evimizden çevrede bulunan tarihi antik kentlere de kolaylıkla ulaşabilirsiniz.Bunlardan Pitane(çandarlı ) ve Bergamon(bergama)  heryıl binlerce ziyaretçiyi çeken görülmeye değer yerlerdir.

       Ayrıca Bergama kozak yaylası ve orman içi piknik alanları ile Dikili , Bademli ,Çandarlı arası sahil şeridi ,küçük koyları,adaları ve yer yer dik yamaç manzaralarıyla kaçırılmaması gereken yerler arasındadır.

 

FOTOGALERİ   EVİMİZ ,  DİKİLİ